Ferner Jacobsen - Silkeslips med mikromønster i mørkblått og hvit
Tilfør dressen uanstrengt eleganse med dette eksklusive silkeslipset fra Ferner Jacobsens egen kolleksjon. Slipset er håndlaget i Italia av førsteklasses 100 % silke, noe som gir materialet en subtil glans, nydelig tekstur og et perfekt knute- og drapefall.
Slipset har en mørkeblå bunnfarge og er prydet med et finkornet mikromønster bestående av bitte små geometriske punkter i hvitt og blått. Det avdempede, men detaljrike mønsteret gir slipset et sofistikert uttrykk som er lett å kombinere med ulike skjorter og dresser. Med sin klassiske bredde på 8 cm har det en balansert og tidløs silhuett som passer like godt til viktige møter som til formelle selskaper.
Dette er et uunnværlig nøkkelplagg i den velkledde herregarderoben. Kombiner det med en hvit eller lys blå skjorte og en mørkeblå eller grå dress for en komplett og gjennomført look.
Høydepunkter:
-
100% ren silke: Fremstilt i luksuriøs italiensk silke med en rik tekstur og behagelig tyngde.
-
Produsert i Italia: Ekte italiensk håndverk som garanterer topp kvalitet i hver søm.
-
Klassisk bredde: 8 cm bredde for en tidløs, velbalansert og elegant passform.
-
Sofistikert mikromønster: Mørkblå bunn med rene, små mønsterdetaljer i blått og hvitt.
-
Allsidig styling: Perfekt til både formelt forretningsantrekk og festlige anledninger.
Detaljer:
-
Bredde: 8 cm
-
Materiale: 100% Silke
-
Opprinnelse: Håndlaget i Italia
