Til hovedinnhold
pub_images-original-NY-Apres-Ski-Black-1.jpg
Ludwig Reiter

Apres Ski Black Suede

Ludwig Reiter Apres Ski er en ankelhøy vintersko laget for kalde dager og korte utendørsopphold. Frontglidelåsen gir rask av- og påtagning, samtidig som den dempede utformingen passer godt til både by og hytte. Skoen er designet for å gi varme og stabilitet uten å virke klumpete.

  • Rask av- og påtagn...
3 450 kr
Førpris 6 899 kr
-50%

Variant: Apres Ski Black Suede

Tilhørende produkt

  • Detaljer og funksjoner

    Ludwig Reiter Apres Ski er en ankelhøy vintersko laget for kalde dager og korte utendørsopphold. Frontglidelåsen gir rask av- og påtagning, samtidig som den dempede utformingen passer godt til både by og hytte. Skoen er designet for å gi varme og stabilitet uten å virke klumpete.

    • Rask av- og påtagning: Frontglidelås med lærklaff gjør det enkelt å ta skoen av og på, også med tykke sokker.
    • Varme og isolasjon: Innvendig fôr sikrer god varme ved korte opphold utendørs.
    • Materialer og håndverk: 100 % semsket kalveskinn, innvendig lammeskinnsfôr, ultralett gummiyttersåle og Goodyear-welt-konstruksjon. Håndlaget i Østerrike.

    Modellen kombinerer praktiske detaljer med et dempet uttrykk som fungerer i flere situasjoner. Glidelåsen gjør det raskt å komme seg ut døra, mens sålen er utformet for å gi godt grep på variert underlag uten å bli tung å gå med. Diskré sømmer og enkel silhuett gjør skoen lett å kombinere med både friluftsjakker og mer avslappet byantrekk. Designen gir stabilitet ved gange og beskytter mot fukt og kjølig luft ved korte opphold ute. Velg skoen hvis du trenger en varm og praktisk vintersko for daglig bruk og helgeturer.

    • Størrelse: Oppleves normal i størrelsen.
    • Pleie: Impregner regelmessig før bruk, rengjør med en myk børste og la lufttørke. Ikke maskinvask.
  • Spesifikasjoner

    VareID 6631563
    Merke Ludwig Reiter
    Farge Sort
    Varekode S429-VMS

Mer fra Ludwig Reiter

Du vil også kanskje like